13 مارس
Image result for tis smart home

خانه هوشمند TIS

TIS مخفف Texas Intelligent Systems است که یک شرکت آمریکایی بوده و محصولات خانه و ساختمان هوشمند خود را مطابق با میل و خواسته مشتریان طراحی میکند.تمام تجهیزات این شرکت دارای استاندارد UL می‌باشند و از تکنولوژی TEXAS INSTRUMENT استفاده می‌کنند.بخش پژوهش و توسعه شرکت بسیار پویا بوده و بسرعت نسبت به رفع نواقص احتمالی و تولید محصولات جدید طبق نظر و بازخوردی که از مشتریان داشته اقدام می‌کند.نمایندگان این شرکت در استرالیا ، هنگ کنگ و خاورمیانه مشغول خدمات رسانی به تمام مشتریان می‌باشند.

چرا تکنولوژی Texas Instrument انتخاب ما است؟

هر تراشه در یک زمان به هر صنعتی کمک می کند تا جهانی هوشمندتر, امن تر, سبزتر, سالم تر, و سرگرم کننده باشد. ما در همه محصولاتمان از Texas Instrument استفاده می کنیم تا همیشه بهترین ها را برای شما تضمین نماییم.محصولات

  • اتوماسیون و لوازم
  • کلید
  • رله، دیمر و موتورها
  • آب و هوا
  • صرفه جویی در انرژی
  • صوتی و تصویری
  • رابط فضا
  • آیفون

TIS Technology Australia

بخش استرالیا و تیم R&D شرکت تی آی اس نقش مهمی را در بالا بردن تکنولوژی TIS و آخرین فناوری کنترل روشنایی ایفا کرده است. این بخش در تماس و قرارداد با شرکتهای الکترونیکی است که تجربه اتوماسیون ساختمانهای تجاری و مسکونی را دارند تا زمینه پیشرفت را با ارتباط مستقیم با تقاضای مشتری به وجود آورند. مدیر شرکت تی آی اس تجربه در زمینه اتوماسیون صنعتی دارد. او فلسفه ساده ای دارد که نیازهای پیچیده مشتریان را با راه حل ساده برطرف می سازد.

TIS Technology China , Hong Kong

بعد از ۱۰ سال تجربه اتوماسیون , شرکت تی آی اس رویه جدیدی را ابداع کرد و آن طراحی راه حل های هوشمند و مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه با توجه به تمام نیازهای مشتریان خود در زمینه تجاری و مسکونی می باشد. در آوریل ۲۰۱۲ , TIS Smart Home در شهر هنگ کنگ با یک بخش R&D حرف ای تاسیس شد تا یک عصر جدید از محصولات خانه هوشمند را که قابل نصب در هر خانه ای می باشد را ایجاد کند.

شعار TIS این بود که ” ایده‌های کوچک تغییرات را به وجود می آورند.”  و هر ایده کوچک می تواند ارزشمند باشد. آنها معتقدند که این تازه شروع کار است. ما می خواهیم محصولات را مقرون به صرفه برای همه کشورها بسازیم و در کنار محصولات Luxury شرکت TIS بایستی پروژه‌های کوچک در سرتاسر جهان را با سیستم DIY و محصولات بیسیم هدف قرار دهیم.

TIS Middle East

تی آی اس دفتر خاورمیانه خود را در کشور امارات متحد عربی و شهر دبی تاسیس کرد و هدف آن توسعه بازار فروش در کشورهای عربی و خاور میانه با وجود مراکز آموزشی و تیم پشتیبانی حرفه ای می باشد.

بدلیل سهولت نصب و برنامه ریزی سیستم TIS , شرکا و مشتریان ما آن را یک عامل مهم در اعتماد به نام تجاری TIS می دانند.

دیدگاه بگذارید